Ahoj,

jmenuji se Pavel. Vždycky mě fascinovalo slovo energie, jen jsem nevěděl proč. Jednou k nám domů přišel léčitel Petr, aby pomohl mému otci s bolavou rukou. To, s čím si běžná medicína nevěděla rady po několik týdnů napravil Petr za cca 20 minut. To byl asi moment, kdy jsem se začal více zajímat o věci, které pro mne byly doposud neviditelné a kterých jsem nevěděl, že existují.

Následně jsem se pustil do četby různých knížek a začal doslova hltat ten "neviditelný svět". Nyní již mám pár zkušeností za sebou chci se o některé z nich podělit s ostatními. Proto jsem se rozhodl založit tyto stránky a převést na ně některé ze zkušeností, které se mi podařilo posbírat na Zemi a v jejím okolí. Vím, že do celkové mozaiky mi ještě zbývá pochopit a poznat mnohé. Věřím, že nyní jdu tím "správným směrem" za poznáním a tyto stránky by mi k tomuto účelu budou také nápomocny. Pokud vás zde cokoliv zaujme, vítám všechny vaše názory a rady a věřím že společně, vzájemnou spoluprácí, se můžeme posunout zase o kus dál.

Na těchto stránkách stále pracuji a postupně je "vylepšuji" tak jak mám chuť a prostor. Nejraději však s okolím stále komunikuji osobně. Nicméně věřím, že i tato písemná komunikace má něco do sebe :-)

Všechny zde uvedené názory jsou sepsány na základě mých osobních zkušeností a toho, jak na mě okolní svět působí. Prostě tak, jak věci a souvislosti vidím já.

Celý vesmír tvoří energie různých vibrací. Vše na Zemi je stvořeno z energie. Každý máme fyzické, ale i světelné tělo. Naše myšlenky ovlivňují světelné tělo, světelné tělo následně ovlivňuje naše fyzické tělo. Příčina všeho tvoření i destrukce je v myšlence. Vše ostatní je pouze řetězová reakce v závislosti na vibraci vyslané myšlenky.

To, jaké máme momentálně myšlenky, nám ukazují naše emoce. Emoce jsou klíčem a kontrolním mechanismem toho, jaké myšlenky vysíláme a jaké řetězové reakce jimi spouštíme.  

 Nevěřím na nevyléčitelné nemoci ani na neřešitelné problémy. Věřím však, že na Zemi stále existuje mnoho nepochopených příčin, které z různých důvodů nemůžeme nebo nechceme najít. Věřím, že ten, kdo opravdově hledá příčinu a řešení, ten najde. Máme všechny trumfy ve svých rukou, stačí je jen správně srovnat a hrát a věřit ve svoji výhru, kterou si však musíme na začátku hry určit.