Naše energie aneb co nás ovlivňuje

Jelikož je celý svět složen z energií různých kvalit a vibrací a my se v tomto světě pohybujeme, tyto energie na nás působí a ovlivňují nás. My zase působíme svojí energií na naše okolí.

Aby tělo fungovalo jak má a duše se cítila dobře a spokojeně, potřebujeme energii. Je známo, že tu získáváme z potravy, z okolí, ze spánku atd. Nyní se pokusím přiblížit, jak vnímám příjem energie z okolí. K tomuto účelu má naše tělo (mimo jiných systémů) tzv. čakrový systém a auru (ochranný obal).

Pokud se čakry točí jak mají, jsou vyrovnané a fungují harmonicky, tělo má dostatek energie. Aura je potom dostatečně silná a chrání nás před okolními vlivy. Přirovnal bych to plně nabité baterce automobilu, která když je v dobrém stavu, má dostatečné napětí, kapacitu i dostatečný startovací proud, odolává mrazu i horku a auto a všechny jeho elektronické systémy pracují jak mají.

Čakry potom zjednodušeně řečeno pracují jako alternátory, které baterku dobíjejí různými druhy energií, které musí být v rovnováze. Pokud čakry, naše „alternátory“,  nepracují jak mají, dodávají buď méně energie, tím pádem baterka (tj. naše tělo) pomalu ztrácí energii a když to trvá delší dobu, tělo začne mít problémy se „startováním“,  začnou kolabovat různé systémy, které jsou na dostatku energie závislé. Pokud alternátor dodává příliš energie, dochází k přebíjení baterky, což také z dlouhodobého hlediska vede k jejímu poškození.

Každý defekt v tomto systému se neděje „jen tak“, vše má svoji příčinu závady, která se dá najít a odstranit. Správné funkci našeho energetického systému prospívá pravidelná údržba. O té se více dozvíte o kousek níže.

Funkční čakrový systém je základ pro zdravé fungování těla, jak známo ve zdravém těle přebývá zdravý duch, což také znamená potenciál pro zdravý duchovní růst. Základem tohoto je rovnováha mezi fyzickým a duchovním tělem.

Srozumitelné detailnější vysvětlení  čakrového systému (doporučuji načíst popisy u všech čaker) a cvičení 5 Tibeťanů můžete nalézt zde:

https://astrollogie.net/cakry.html

 

Co nás ovlivňuje pozitivně = konstruktivně

Pozitivní způsob myšlení

Smích, radost, tvorba, když děláme co nás baví

Naše podvědomí se všemi konstruktivními programy, práce s podvědomím a tvorba konstruktivních programů je cesta k pochopení a vyléčení (zdraví, situací, vztahů, ....)

Pozitivně smýšlející lidé a jejich aura

Příroda se všemi svými aspekty – lesy, louky, řeky, nebe, moře, živočichové, rostliny,.....les = univerzální lék

Bytosti světla kolem nás – andělští poslové (andělé a archandělé), jemné víly a veselí skřítci, vznešení a krásní elfové, nanebevzatí mistři, všichni naši průvodci a ochránci ze světla, zkrátka všichni poslové světla, kteří zachovávají naši svobodnou vůli (a pomáhají nám, když je o to správně požádáme)

Pozitivní = konstruktivní zóny (např. konstruktivní geopatogenní)

Cvičení – Tai-ji, Jóga, Chi-kung, 5 Tibeťanů, osobně již několik let cvičím ve Wushu centru v Praze, které tímto vřele doporučuji (více na https://www.wushucentrum.cz)

Sport v radostném a nebojovém (či jen "lehce" soutěživém) pojetí

........atd.

 

Co nás ovlivňuje negativně = destruktivně

Negativní způsob myšlení

Naštvaní a destruktivně či manipulativně smýšlející lidé, kteří nás chtějí jakkoliv "usměrňovat"

Naše podvědomí se všemi destruktivními programy, které jsme si "nahráli či nakopírovali" od svých rodičů, ze školy, z okolí, apod., ......na což jsme postupem času "zapomněli", jelikož naše vědomá paměť je velmi omezená a dost často i krátkodobá. To však bohužel neznamená, že by tyto "zavirované" programy přestaly pracovat proti nám.


Strach, smutek, když děláme co nás nebaví

Destruktivní zóny – geopatogenní, psychogenní, …atd. ne všechny Zóny se dle mých zkušeností dají "zneškodnit" či transformovat, dají se však mnohdy odklonit do míst, kde neškodí tvorům ani rostlinám (do obvodových zdí domů apod.). K určování konstruktivních a destruktivních zón používám kyvadlo a klasiclé L-dráty. K odklánění potom znalostí a techniky St. Germaina. Konstruktivní i destruktivní zóny mají různou intenzitu a tím tedy i rozdílnou "sílu vlivu".

Dlouhodobě nezdravý životní styl

Sport v extrémně soutěživém pojetí

„Černý trička“ – různé bytosti, kterých je na Zemi celkem dost, kteří na naši svobodnou vůli kašlou dělají si s námi co chtějí (když jim to mlčky schvalujeme nebo nějak nezatrhneme). Používají k tomu různě vynalézavé techniky i techniku.

Do téhle skupiny zahrnuju i tzv. přivtělené bytosti (nazval bych je "šedá" trička), které se na nás mohou čas od času „přisát“ a odčerpávat naši životní energii. Bývají to dost často duše zemřelých, které z nějakého důvodu neodešly nebo nechtěly odejít do světla a bez fyzického těla nemohou čerpat energii. Potřebují někoho s fyzickým tělem, kdo jim dodá energii. Potom prostě hledají tělo o které v horším případě bojují s jeho původní duší (což je dost často příčinou radikálních a nepochopitelných změn v chování, nenadálých návalů vzteku a někdy i příčinou schizofrenie). Rozepisuji se o tom více, protože tyto případy znám o také dost často řeším.

Televize - záření a povětšinou i obsah, který bývá všemožně maskován, při sledování televize po určité době přepínáme na "autopilota" a generujeme myšlenky dle signálu, mnohdy podprahového, který je nám do hlavy zasílán a do podvědomí zapisován 

…atd.