Nemoc, ať už psychická nebo fyzická, je podle mě řečí naší duše, je to vlastně zápis našich myšlenek "z minulosti". Je to většinou informace o nesprávném směru naší cesty. Naše duše k nám promlouvá různými způsoby, reaguje na to co děláme, jak smýšlíme o sobě, o jiných, atp. Pokud ji však nenasloucháme nebo nechceme naslouchat, nezbývá jí, než promlouvat k nám skrze fyzické tělo. To se totiž nedá "přeslechnout". Zjednodušeně řečeno, to co nás bolí je téma, o kterém s námi naše duše skrze naše fyzické tělo promlouvá. Nemoc je tedy podle mě informace od našeho světelného těla a naší duše. Věřím, že naše nesmrtelná duše chce plnit poslání, s kterým přišla na Zem. To je totiž způsob, jakým se duše rozvíjí a roste. Pokud děláme něco jiného, než jsme si před inkarnací na Zem předsevzali, naše duše to rozpozná a informuje nás o tom (víme to intuitivně, rozpoznáme to na pocitech, "náhodou a opakovaně" vidíme nebo slyšíme nějakou informaci). Pokud této formě komunikace duše nenasloucháme, je naše duše nucena použít hlasitější informační prostředek a informuje nás skrze tělo.

Pokud se tuto informaci od duše snažíme "smazat" různými léky utišujícími bolest, mastmi zatlačujícími vyrážky apod., duše použije "odolnější" psací prostředky. Následně tedy nahrazujeme silné brýle silnějšími, znásobujeme dávky léků a mastí a duše je nucena opět změnit psací prostředek. Proto doporučuji každému aby naslouchal své duši. Tím se ponejprve zbaví svých "nemocí" a následně jim může i předcházet. Jeho duše bude svobodná a šťastná, protože bude tvořit své poslání.

Nemoc je zkrátka dopis od naší duše, je dobré si jej pozorně přečíst a zachovat se dle jeho obsahu. Jinak je naše duše nucena, v zájmu naší informovanosti, poslat další dopis.

 

Jak pracuji

Pokud někoho léčím, pracuji především s jeho světelným tělem, skrze které se následně léčí i tělo fyzické. Používám k tomu svoje ruce, kyvadlo, svalový test, komunikuji se svými průvodci a jejich světy, pokud je mi to umožněno naslouchám průvodcům klienta. Pracuji s několika druhy energie, které nemají původ na Zemi.

Dále používám některé šamanské techniky a to zejména k odvádění "nezvaných" bytostí, zde využívám komunikace se silovým zvířetem a šamanským průvodcem, šalvěj k čistění a někdy i šamanský buben k získání energie a přivolávání "dobrých duchů".

Během léčení následuji svojí intuici a způsob léčení je většinou kombinací výše uvedených metod.

K stanovení příčiny problému či nemoci také využívám výše zmíněného svalového testu, který používali již staří Mayové. Pokud vás tato velmi zajímavá metoda také zajímá, doporučuju načíst více informací na webu mojí milované ženy Moniky:

 www.renesancezivota.cz